Pardubický krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
MSL Muži I.
ZL mladší žactvo I
ZLJ mladší žactvo I
MSL Muži II.
ZL mladší žactvo II
ZLJ mladší žactvo II
ZL starší žáci
ZLJ Starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci
ZL Starší žačky
ZLJ Starší žačky
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže ZLJ Starší žáci
ZCJ - 1. kolo
23.2.2020
12:30
ZCJ001
TJ Holešov
-
HC Zlín
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
22.2.2020
11:00
ZCJ003
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaromír Mach
,
Filip Novák
,
22.2.2020
10:15
ZCJ004
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Matěj Oškera
,
Adam Hill
,
ZCJ - 2. kolo
21.2.2020
18:30
ZCJ005
HC Zlín
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Marek Hajda
,
Dominik Novosád
,
15.3.2020
16:30
ZCJ006
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Rožnov p.R.
Tomáš Donát
,
Karolína Pavelová
,
21.2.2020
17:00
ZCJ008
TJ Holešov
-
HC Zubří
Jiří Chadim
,
Petr Ochmann
,
ZCJ - 3. kolo
8.3.2020
09:00
ZCJ009
HC Zubří
-
HC Zlín
Tomáš Donát
,
Zdeněk Škrobák
,
8.3.2020
11:00
ZCJ010
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Holešov
Jaromír Mach
,
Filip Novák
,
25.3.2020
18:30
ZCJ012
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jiří Matuška
,
ZCJ - 4. kolo
2.2.2020
15:30
ZCJ013
HC Zlín
-
KH Zbrojovka Vsetín
Marek Hajda
,
Josef Malina
,
1.2.2020
10:30
ZCJ015
TJ Holešov
-
TJ Rožnov p.R.
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
13.3.2020
15:45
ZCJ016
HC Zubří
-
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
ZCJ - 5. kolo
21.3.2020
10:45
ZCJ017
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
-
HC Zlín
Tomáš Hofírek
,
Matěj Přikryl
,
21.3.2020
10:15
ZCJ018
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zubří
21.3.2020
13:00
ZCJ019
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ Holešov
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
ZCJ - 6. kolo
29.3.2020
11:30
ZCJ022
TJ Holešov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
14.3.2020
09:00
ZCJ023
HC Zubří
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
28.3.2020
10:30
ZCJ024
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Rožnov p.R.
Tomáš Donát
,
Zdeněk Škrobák
,
ZCJ - 7. kolo
4.4.2020
10:15
ZCJ025
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zlín
4.4.2020
13:00
ZCJ026
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
5.4.2020
10:00
ZCJ027
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zubří
ZCJ - 8. kolo
19.4.2020
13:30
ZCJ029
HC Zlín
-
TJ Holešov
18.4.2020
12:00
ZCJ031
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
19.4.2020
10:00
ZCJ032
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ Rožnov p.R.
ZCJ - 9. kolo
2.5.2020
13:00
ZCJ033
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
HC Zlín
2.5.2020
10:15
ZCJ034
TJ Rožnov p.R.
-
KH Zbrojovka Vsetín
3.5.2020
11:30
ZCJ036
HC Zubří
-
TJ Holešov
ZCJ - 10. kolo
9.2.2020
12:00
ZCJ037
HC Zlín
-
HC Zubří
Adam Hill
,
Matěj Oškera
,
8.2.2020
09:00
ZCJ038
TJ Holešov
-
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
Jaromír Krejčí
,
Otakar Stejskal
,
25.3.2020
17:00
ZCJ040
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jiří Matuška
,
ZCJ - 11. kolo
16.5.2020
12:00
ZCJ041
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zlín
16.5.2020
10:15
ZCJ043
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Holešov
16.5.2020
09:15
ZCJ044
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
-
HC Zubří
ZCJ - 12. kolo
24.5.2020
12:00
ZCJ045
HC Zlín
-
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
23.5.2020
15:00
ZCJ046
HC Zubří
-
TJ Rožnov p.R.
24.5.2020
15:00
ZCJ047
TJ Holešov
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
ZCJ - 13. kolo
30.5.2020
10:00
ZCJ050
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Holešov
31.5.2020
11:00
ZCJ051
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
HC Zubří
30.5.2020
10:15
ZCJ052
TJ Rožnov p.R.
-
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
ZCJ - 14. kolo
6.6.2020
10:30
ZCJ053
HC Zlín
-
TJ Rožnov p.R.
6.6.2020
09:00
ZCJ054
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
7.6.2020
09:00
ZCJ055
HC Zubří
-
KH Zbrojovka Vsetín
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.